Markamız

Asia Orphan, 2019 yılında sağlığın herkesin hakkı olduğu gerçeğinden yola çıkarak; yüksek kaliteli gıda takviyeleri ve yetim ilaç temini için global işbirlikleri kurarak, insanlara yardımcı olmayı hedeflemiştir.

2019 yılından beri, nadir hastalıklara sahip olan insanların tedavilerini aksatmadan ilaca erişebilmeleri için faaliyete geçirilmis firmamız, bugün halen binlerce hastaya ve resmi sağlık kurumlarına umut ışığı olmaktadır.

İnsana yatırım ve insanlığın hayat kalitesini arttırmak gayesi ile Asia Orphan; gıda takviyesi alanında kalitesi ve etkinliği dünyaca kanıtlanmış özel gıda takviyeleri ile iz bırakma gayesini sürdürmektedir.

 

    Sektörde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip eczacı, doktor ve araştırma ekibimiz, etik değerler doğrultusunda kaliteden ödün vermeyerek ürün portföyünü gün geçtikçe zenginleştirmekte ve araştırma çalışmalarına devam etmektedir.

    Dört kıtadan çeşitli tedavi alanlarına ve destekleyici tüketici sağlığına yönelik ürün portföyü ile Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarındaki hastaların ve aynı zamanda ilgili sağlık otoritelerinin ilaç gereksinimlerini doğrudan tedarik etmektedir.

Kilometre Taşlarımız

Vizyon 

ASIA ORPHAN, sürdürülebilirlik ve kalite anlayışından ödün vermeden çeşitli tedavi alanlarına yönelik nadir ilaçlara ve tüketici sağlığı ürünlerine erişimi kolaylaştırmayı ve bu çerçevede ulusal ve uluslararası sağlık otoritelerinin standartlarına sadık bir tedarikçi olmayı vizyon edinmiştir.

Etik Değerlerimiz

Insan Odaklı Yaklaşım

ASIA ORPHAN ailesi olarak insanlığa değer veriyor ve bütün yapı taşlarımızı insani değerler üzerine kuruyoruz. Önceliğimiz her zaman insanların yaşam kalitesini iyileştirmek ve tedaviye ihtiyacı olan insanlara profesyonel bir yaklaşımla el uzatmaktır.  

Sürdürülebilirlik

Güzel bir geleceğin doğru kaynak kullanımı ve doğa dostu olan sürdürülebilir çözümlerle var olacağına inanıyoruz. İş süreçlerimizde sonraki nesilleri de göz önünde bulundurarak çevresel sürdürülebilirlik ve akılcı kaynak kullanımı ilkelerini öncelemekle birlikte iş ortaklarımızın bu perspektifte olmalarına özen gösteriyoruz.

Sürekli Gelişim

Gelişen teknoloji ve sürekli artan ürün çeşitliliğini yakından izliyor, iş akışımızın her adımında yenilikçi fikirlere yer veriyoruz. Hastalarımızın ve son kullanıcıların, küresel ölçekte ilaç alanındaki yenilikçi gelişmelerden en hızlı ve en güvenilir şekilde faydalanabilmeleri için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı gün geçtikçe geliştirmekteyiz.