Vizyon

ASIA ORPHAN, sürdürülebilirlik ve kalite anlayışından ödün vermeden çeşitli tedavi alanlarına yönelik nadir ilaçlara ve tüketici sağlığı ürünlerine erişimi kolaylaştırmayı ve bu çerçevede ulusal ve uluslararası sağlık otoritelerinin standartlarına sadık bir tedarikçi olmayı vizyon edinmiştir.

Etik Değerlerimiz

 

İnsan Odaklı Yaklaşım

ASIA ORPHAN ailesi olarak insanlığa değer veriyor ve bütün yapı taşlarımızı insani değerler üzerine kuruyoruz. Önceliğimiz her zaman insanların yaşam kalitesini iyileştirmek ve tedaviye ihtiyacı olan insanlara profesyonel bir yaklaşımla el uzatmaktır.  

Sürdürülebilirlik

Güzel bir geleceğin doğru kaynak kullanımı ve doğa dostu olan sürdürülebilir çözümlerle var olacağına inanıyoruz. İş süreçlerimizde sonraki nesilleri de göz önünde bulundurarak çevresel sürdürülebilirlik ve akılcı kaynak kullanımı ilkelerini öncelemekle birlikte iş ortaklarımızın bu perspektifte olmalarına özen gösteriyoruz.

Sürekli Gelişim

Gelişen teknoloji ve sürekli artan ürün çeşitliliğini yakından izliyor, iş akışımızın her adımında yenilikçi fikirlere yer veriyoruz. Hastalarımızın ve son kullanıcıların, küresel ölçekte ilaç alanındaki yenilikçi gelişmelerden en hızlı ve en güvenilir şekilde faydalanabilmeleri için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı gün geçtikçe geliştirmekteyiz.